Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

DIDŽIOJI INDOKINIJA: VIETNAMAS – LAOSAS – KAMBODŽA 14 d./ 11 n.1 diena : Skrydis į Hanojų
Skrydis iš Vilniaus į Hanojų su persėdimu Europos mieste.

2 diena : Hanojus
Atvykimas į Hanojų. Pasitikimas oro uoste ir pervežimas į viešbutį. Poilsis po skrydžio. Nakvynė viešbutyje.

3 diena : Hanojus – Halongo įlanka
Pusryčiai. Išvykimas į Halongo įlanką. Apie 1500 kv.m ploto ir 120 km ilgio „Besileidžiančio drakono įlanka“ 1994 m. įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Ekskursija laivu po įlanką, grožintis daugiau kaip 3000 salų, iš kurių tik 980 turi pavadinimus. Pietūs laive. Gražiausio Halongo įlankos plaukiojančio žvejų kaimelio Vung Vieng aplankymas. Aplankomi stalaktitų–stalagmitų urvai, kurie vietinių vadinami „Rojaus ola“. Galimybė išsimaudyti įlankoje. Nuostabus vakaras užburiančioje Halong įlankoje, kurio metu mėgausimės vietnamietiška vakariene laive. Pageidaujantiems – naktinė kalmarų žvejyba. Nakvynė laivo kajutėse.

4 diena : Halongo įlanka – Hanojus
Diena prasidės rytine Thai Či mankšta. Po pusryčių plauksite į Sung Sot Cung olą, kuri dar vadinama Nuostabos ola ir laikoma viena gražiausių ir didžiausių visoje Halongo įlankoje. Apžiūrėsime stulbinančias stalaktitų ir stalagmitų kompozicijas. Sugrįžimas į Hanojų. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

5 diena :  Hanojus – Luang Prabagan
Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Hanojų. Neretai „ežerų miestu“ vadinamas Hanojus pačioje savo širdyje saugo Hoan Kiem ežerą (Hoan Kiem Lake), kitaip dar vadinamą „kardo ežeru“. Pasak legendų, būtent jame gyvena milžiniškas, jau 200-uosius metus skaičiuojantis vėžlys. Pasigrožėsime nedidele ežero saloje įkurta Nefrito kalno šventykla (Ngoc Son Temple), aplankysime buvusio šalies prezidento ir komunistų partijos pirmininko Ho Chi Minho memorialinį kompleksą, šalia kurio puoselėjama Ba Dinh aikštė, pasigrožėsime Mot Cot Pagoda, kuri yra viena ypatingiausių Vietnamo budistinių pagodų, iškilusi ant vieno stulpo. Mikroautobusu pasivažinėsime po Senąjį Hanojaus kvartalą, kurio forma primena trikampį ir kuriame yra 36 gatvės. Laisvas laikas.  Skrydis į Laoso miestą Luang Prabagan, kuris dar vadinamas muziejumi po atviru dangumi. Pasitikimas oro uoste ir pervežimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

6 diena: Luang Prabagan
Pusryčiai. Ekskursija po Unesco paveldo miestą:  Vat Mai – pati didžiausia miesto šventovė, kurioje matoma tipinė Luang Prabagan miesto architektūra. Šventyklos centre – paauksuotas bareljefas, kuriame pasakojama Budos gyvenimo istorija. XX a. pradžioje statyti buvę karališkieji rūmai, kuriuose dabar įkurtas Nacionalinis muziejus. Vat Sieng Thong šventykla, dar vadinamą „šventyklų karūnos deimantu“, stovinti sode dviejų upių santakoje ir užburianti savo ornamentais bei paauksuotomis mozaikomis. Kruizas Mekongu į žymiąsias olas Pak-Ou. Svarbiausios jų – Tham Ting ir Tham Phoum. Šiose dviejose olose sukaupta tūkstančiai paauksuotų įvairiausių dydžių Budos skulptūrų. Sustosite Ban Sangkhai kaime. Grįždami į Luang Prabang, užsuksite į Ban Phanom audėjų kaimelį, kur senovinėmis medinėmis staklėmis audžiami tradiciniai laosietiški audiniai. Nakvynė viešbutyje.

7 diena: Luang Prabagan – Siemreabas (Siem Reap)
Pusryčiai. Skrydis į Siemreabą, kuris dar vadinamas vartais į tūkstantmečius skaičiuojančius Kambodžos šventyklų kompleksus. Pasitikimas oro uoste ir pervežimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

8 diena: Siemreabas (Siem Reap)
Pusryčiai. Ekskursija į Ankor Vatą (Angkor Wat) – tai Kambodžos džiunglių paslėptas ir karų apgriautas milžiniškas šventyklų kompleksas, statytas XII a. ir skirtas induizmo dievybei Višnu. Visas kompleksas išsiskiria skulptūrų gausa ir rafinuota architektūra. Antroje dienos pusėje, apsilankymas senojoje khmerų imperijos sostinėje Ankor Tome (Angkor Thom). Didžiulis šventyklų ir rūmų kompleksas įrašytas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Įžengus pro pietinius Angkor Thom vartus kvapą užgniaužia įspūdingi Bayon šventyklos bokštai, vaizduojantys milžiniškas akmenines galvas. Išlikusios Dramblių terasos liekanos leidžia pažvelgti į miestą iš vietos, kurioje visas čia vykusias šventes stebėdavo khmerų karaliai. Vakarienė, kurios metu grožėsitės legendiniais senoviniais khmerų apsarų tradiciniais šokiais, kuriuose įsikūnija harmonija ir plastika. Kiekvienas apsarų šokis – tai užburiančiu šokiu papasakota sakralinė istorija. Nakvynė viešbutyje.

9 diena Siemreabas (Siem Reap)
Pusryčiai. Aplankomas Tonle Sap ežeras, dar vadinamas „Kambodžos jūra“, kuriam UNESCO suteikė „Biosferos draustinio“ statusą, bei jame plūduriuojantys kaimai su parduotuvėmis, mokyklomis, namais, bažnyčiomis. Vietnamo karo metu čia prieglobsčio prašėsi pabėgėliai ir dezertyrai. Juos Kambodža priimdavo su sąlyga, kad neįsikurs ant žemės, taip atsirado plaukiojantys kaimai. Pietūs. Antroje dienos pusėje Šilko gamyklos aplankymas. Nakvynė viešbutyje.

10 diena Siemreabas (Siem Reap) – Pnompenis (Phnom Phe)
Pusryčiai. Pervežimas į Pnompenio viešbutį. Apžvalginė ekskursija po Kambodžos sostinę: Sidabrinė pagoda, savo pavadinimą įgijusi dėl grindų, kurios padengtos sidabrinėmis plytelėmis, Karališkieji rūmai, kuriuose ir šiandien reziduoja Kambodžos karalius. Visai šalia Karališkųjų rūmų įkurtas Nacionalinis muziejus, kuris supažindina keliautojus su unikaliu khmerų kultūros paveldu. Nakvynė viešbutyje.

11 diena: Pnompenis (Phnom Phe) – Can Tho
Pusryčiai. Pervežimas į prieplauką, iš kur laivu plauksite į Vietnamo miestą Cau Dok. Pervežimas į  Can Tho –Mekongo miestą. Nakvynė viešbutyje.

12 diena: Can Tho – Hošiminas
Pusryčiai. Išvyka laivu po Mekongo upės deltą. Ši upė išteka Tibete, teka per Kiniją, Mianmarą, Laosą, Kambodžą ir Vietnamą. Cai Rang plaukiojančio turgaus lankymas. Tai didžiausias plaukiojantis turgus Mekongo deltoje. Aplankomos Mekongo deltos salelės, Mitho miestelis, kur paragausite egzotiškų vaisių ir tropinės arbatos su medumi. Aplankomos vietinių tradicinių amatų dirbtuvės. Pietūs vienoje iš salų. Pervežimas į Hošiminą. Nakvynė viešbutyje.

13 diena.
Pusryčiai. Pervežimas į Hošimino oro uostą. Skrydis iš Hošimino su persėdimu Europos mieste.

14 diena : Grįžimas į Vilnių.
Į kelionės kainą įskaičiuota:
• pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą,
• 11 nakvynių 3*-4* viešbučiuose su pusryčiais:
- 2 nakvynės Hanojuje,
- 1 nakvynė laivo kajutėse Halongo įlankoje,
- 2 nakvynės Luang Prabagan,
- 3 nakvynės Siem Reape,
- 1 nakvynė Pnompenyje,
- 1 nakvynė Can Tho,
- 1 nakvynė Hošimine,
• 2 pietūs, 2 vakarienės,
• rusakalbio kelionės vadovo paslaugos,
• ekskursinė programa rusų kalba,
• įėjimo bilietai į mokamus objektus,
• iškvietimas Vietnamo vizai gauti.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• tarptautinių skrydžių bilietai – nuo 580 EUR,
• vietinių skrydžių bilietai (Hanojus – Luang Prabagan; Luang Prabagan – Siemreabas) – nuo 480 USD (už abu skrydžius),
• dvikartinė Vietnamo viza: – apie 50 USD (reikalingos 2 spalvotos nuotraukos, už vizą mokama nuvykus vietoje),
• Kambodžos viza – apie 50 USD (reikalinga 2 spalvotos nuotrauka, už vizą mokama nuvykus vietoje),
• Laoso viza – apie 50 USD (reikalingos 2 spalvotos nuotraukos, už vizą mokama nuvykus vietoje),
• medicininių išlaidų, finansinių nuostolių, bagažo ir kiti draudimai,
• arbatpinigiai, gėrimai, papildomos paslaugos, asmeninės išlaidos.

Svarbu:
keičiantis lėktuvo bilietų ir paslaugų kainoms bei USD kursui, kelionės kaina ir data gali keistis,
• aviabilietai negrąžinami ir nekeičiami, pinigai už juos negrąžinami,
• pasas, kurio galiojimo laikas ne trumpesnis kaip 6 mėn. po kelionės pabaigos,
• informacija apie skiepus www.ulac.lt/keliautojams,
• kelionė nepritaikyta riboto judrumo asmenims,
• lankomų objektų eiliškumas ir laikas gali keistis.KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina