Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Didingoji Meksika – paslapčių žemė su poilsiu Kankuno kurorte 14d.

 • Išsamus, dinamiškas, gyvas ir kontrastingas kelionės maršrutas, sudėliojantis spalvingą Meksikos pažinimo mozaiką (gamta, istorija, kultūra, religija).
 • Ilgametė GRŪDOS kelionių į Centrinę Ameriką organizavimo patirtis.
 • Patikimi ir patikrinti partneriai.
 • Kruopščiai atrinkti viešbučiai, skanus maistas, paslaugus ir dėmesingas vietos personalas.
 • Kvalifikuoti vietos gidai.
 • Profesionalus kelionės vadovas iš Lietuvos.
 • Į kelialapio kainą įskaičiuoti bilietai į lankytinus objektus.
 • Išnykusių civilizacijų keliais. Meksika (I dalis).
 • Išnykusių civilizacijų keliais. Meksika (II dalis).

 

Kelionės aukso fondas

 • Išsami pažintis su Meksikos sostine – Meksiko miestu.
 • Teotihuakanas – didžiausias Meksikos archeologinis kompleksas, labiausiai lankomas muziejus po atviru dangumi (UNESCO).
 • Sidabro kasyklų miestelis – Tasko.
 • Puebla – kolonijinis miestas, kurio istorinis centras įtrauktas į UNESCO saugomo paveldo sąrašą.
 • Čolula – didžiausia pasaulio piramidė, įtraukta į Gineso rekordų knygą.
 • Vienas gražiausių Meksikos miestų – Oaksaka.
 • Pirmasis Mezoamerikos miestas Monte Albanas (UNESCO).
 • Plaukimas laivu įspūdinguoju Sumidero kanjonu.
 • San Kristobal de las Kasas – įspūdingas Meksikos kolonijinis miestas, įsikūręs kalnuose.
 • Išvyka į autentiškus indėnų kaimus San Juan Chamula ir Zinakantan.
 • Misol Ha – nepaprasto grožio krioklys, supamas tropinės augmenijos.
 • Palenkė – viena iš paslaptingiausių pasaulio vietovių, svarbiausia buvusios majų civilizacijos galybės liudininkė (UNESCO).
 • Kolonijinis miestas – Kampečė (UNESCO).
 • Paslaptingasis Ušmalio miestas.
 • Jukatano sostinė – Merida, dėl gausybės baltų kolonistų pastatų dar vadinama „Baltuoju miestu“.
 • Čičen Ica – vienas didžiausių ir geriausiai išlikusių majų ir toltekų civilizacijų kultūros paminklų.
 • Poilsis viename garsiausių pasaulio kurortų – Kankune.
 • Kelionė autobusu / mikroautobusu pagal programą.
 • 9 nakvynės su pusryčiais 3* viešbučiuose (pagal šalies kategoriją).
 • 3 nakvynės su maitinimo sistema "viskas įskaičiuota" 4* viešbutyje (pagal šalies kategoriją) Kankune.
 • Ekskursinė - pramoginė programa.
 • Įėjimo bilietai į mokamus objektus ir parkus pagal programą.
 • Vietinių gidų paslaugos.
 • Profesionalaus GRŪDOS kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas. 
 • Tarptautinių skrydžių bilietai nuo  980 EUR (priklauso nuo sezono, oro linijų bendrovės, bilieto išrašymo datos etc).
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (privalomas), nelaimingų atsitikimų, bagažo ir neįvykusios kelionės draudimas (pagal pageidavimą).
 • Asmeninės išlaidos, arbatpinigiai (privalomi!) vietiniams gidams 2-3 USD asm. (dienai) ir vairuotojams 1-2 USD asm. (dienai), gėrimai, kitos nepaminėtos išlaidos.
 • P.S. už leidimą fotografuoti ir filmuoti tam tikruose objektuose mokama papildomai.

diena. Skrydis Vilnius/Ryga/Varšuva – Meksikas (su tarpiniu persėdimu).

Atvykimas į Meksiko miestą. Pasitikimas oro uoste, pervežimas ir nakvynė viešbutyje.

diena. Meksikas – Teotihuakanas – Meksikas.

Vyksite į Teotihuakaną – senąjį actekų miestą, vadinamą „meksikietiškuoju Konstantinopoliu“. Čia susipažinsite su actekų istorija, išvysite nuostabaus grožio architektūrinius statinius, kurie alsuoja paslaptimi ir kiekvieną iš Jūsų perkels į laikus, kada Dievams buvo aukojamos žmonių gyvybės. Pakeliui sustosite prie Švč. Mergelės Gvadelupės bazilikos, kuri, kaip magnetas, traukia maldininkus iš visos Lotynų Amerikos. Atvyksite į Teotihuakano archeologinę vietovę – “vietą tų, kurie prilygsta dievams”. Kitados šiame mieste gyveno apie 120 000 žmonių. Tai didžiausias Meksikos archeologijos paminklas, labiausiai lankomas muziejus po atviru dangumi. Apžiūrėsite trečią pagal dydį pasaulyje - Saulės piramidę (65 m aukščio), greta esančią Mėnulio piramidę ir praeisite Mirusiųjų gatvės atkarpa.

Grįžus į Meksiko miestą, Jūsų lauks apžvalginė ekskursija: Didžioji Sokalo aikštė – Meksikos sostinės širdis nuo actekų laikų, Katedra, statyta ant actekų laikais stovėjusios Teokalio šventyklos griuvėsių, judri Santo Domingo aikštė, Mayor šventykla – senosios actekų sostinės Tenochtitlan griuvėsiai, Nacionaliniai rūmai, pastatyti ant legendinio indėnų vado Montesumos rūmų griuvėsių. Juose yra garsaus meksikiečių tapytojo Diego Riveros freskos, vaizduojančios Meksiko miesto gyvenimą. Pravažiuosite viena gražiausių Meksiko gatvių – Paseo de la Reforma. Nakvynė viešbutyje.

diena. Meksikas – Kuernavaka – Tasko – Puebla.

Ryte lankysite Nacionalinį antropologijos muziejų, garsų ikikolumbinės Meksikos istoriniais eksponatais. Kelionę tęsite į Tasko – sidabro kasyklų miestelį, išsiskiriantį sidabro papuošalų ir kitų dirbinių tradicijomis. Pakeliui aplankysite Kuernavakos miestelį. Prabangios vasaros vilos, kolonijinė architektūra, kerintys tropinių augalų sodai – tai tik dalis to, ką siūlo šis miestelis. Atvykus į Tasko, lankysite barokinę Šv. Priskos bažnyčią, pasivaikščiosite jaukiomis gatvelėmis. Kelionė į „angelų miestą“ Pueblą (UNESCO). Tai pirmas ispanų miestas, 1531 m. įkurtas ne ant Amerikos indėnų gyvenviečių griuvėsių. Pakeliui į Pueblą gėrėsitės didingais Popokatepetlio ir Istaksihuatlio ugnikalnių peizažais Siera Madre kalnų panoramoje.  Nakvynė viešbutyje.

diena. Puebla – Tonantzintla – Čolula – Oaksaka.

Ekskursija po kolonijinį Pueblo miestą: aplankysite katedrą, kurios puošnus altorius pagamintas iš marmuro, onikso ir gryno aukso, garsiąją Rosario koplyčią, auksu dabintais mediniais ornamentais, brangakmeniais išpuoštą Šv. Marijos statulą, garsų meksikietiškų meno dirbinių turgųEl Parian“. Išvyksite į Oaksaką. Pakeliui užsuksite į  Santa Maria Tonantzintla kaimelį su unikalia Švč. Mergelės Marijos nekaltojo prasidėjimo bažnyčia. Vyksite prie Čolulos piramidės – didžiausios pasaulio piramidės, įtrauktos į Gineso rekordų knygą. Kelionę tęsite į Oaksaką (UNESCO). Nakvynė viešbutyje.

diena. Oaksaka – Monte Albanas – Tehuantepekas.

Ekskursija po Oaksaką – vieną gražiausių Meksikos miestų. Aplankysite XVI a. pastatytą Santo Domingo katedrą ir šalia jos esantį vienuolyną-muziejų. Kelionę tęsite į Monte Albaną, laikomą pirmu tikru Mezoamerikos miestu, kuris beveik tūkstantmetį buvo svarbus regiono centras (UNESCO). Pasivaikščiosite po centrinę aikštę, aplink kurią išdėstytos platformos, ant jų kadaise stovėjo šventyklos, apžiūrėsite žaidimo kamuoliu lauką. Išvyksite į Tulą. Čia apžiūrėsite didžiausią pasaulyje medį ~ 2000 metų senumo kiparisą. Išvyksite į Tehuantepeką. Nakvynė viešbutyje.

diena. Tehuantepekas – Sumidero kanjonas – San Kristobal de las Kasas.

Vyksite į vaizdingą Sumidero kanjoną, kurio sienos kyla į 1000 m ir didesnį aukštį. Čia Jūsų laukia egzotiška pramoga – kelių valandų plaukimas laivu ir pažintis su įdomia kanjono augalija bei gyvūnija. Vakare atvyksite į spalvingą kalnų miestelį San Kristobal de las Kasas. Nakvynė viešbutyje.

diena. San Kristobal de las Kasas – San Juan Chamula – Zinakantan – Misol Ha – Palenkė.

Keliausite į autentiškus indėnų kaimus San Juan Chamula ir Zinakantan. Pažintis su šių kaimų tradicijomis, buitimi, tikėjimu, gyvenimo būdu. Išvyksite į Palenkę. Pakeliui sustosite prie vaizdingų Misol Ha krioklių. Tropinė augmenija, kalnai, skaidrus vanduo sudarys puikias sąlygas atokvėpiui. Atvyksite į Palenkę – vieną paslaptingiausių pasaulio vietovių, svarbiausią buvusios majų galybės liudininką. Nakvynė viešbutyje.

diena. Palenkė – Kampečė.

Ekskursija po Palenkę, archeologinę vietovę gūdžiose džiunglėse. Pažintis su majų civilizacija. Įrašų šventykla – antkapinis paminklas, savo mįslingumu galintis varžytis su Egipto piramidėmis, Saulės, Kryžiaus šventyklos, Karalių rūmai, žaidimo kamuoliu kiemas. Daugybę šio majų miesto pastatų dar slepia džiunglių augmenija. Čia vykdomi archeologiniai kasinėjimai galbūt padės įminti dar daug šio miesto paslapčių.

Kelionę tęsite į kolonijinių laikų miestą – Kampečę (UNESCO). Lankysite seniausią Jukatano pusiasalyje Kampečės katedrą, centrinę aikštę, tikrą šio miesto klestėjimo simbolį – ekscentriškąjį Carvajal šeimos pastatą, pasivaikščiosite jaukiomis miesto gatvelėmis, pamatysite galinguosius Kampečės fortus. Nakvynė viešbutyje.

diena. Kampečė – Ušmalis – Merida.

Keliausite į paslaptingą Ušmalio miestą, klestėjusį IV–IX amžiuje. Išvysite Pranašo piramidę, Vienuolio namą, Valdytojo rūmus, Vėžlių namus, vandens talpyklas. Keliausite į Jukatano sostinę Meridą. Šis 1541 m. ispanų atrastas miestas dėl gausybės baltų kolonistų pastatų dar vadinamas „Baltuoju miestu“. Nakvynė viešbutyje.

diena. Merida – Čičen Ica – Kankunas.

Apžvalginė ekskursija po Meridą: Didžioji aikštė, Šv. Idelfonso katedra, įspūdingasis Paseo Monteo prospektas. Po pažinties su Merida vyksite į Čičen Icą (UNESCO) – vieną didžiausių, įspūdingiausių ir geriausiai išsilaikiusių Jukatano pusiasalyje majų ir toltekų kultūros paminklų.

Nuo 30 metrų aukščio Kukulkano piramidės atsivers įspūdingas vaizdas į visą archeologinį kompleksą: „El Caracol“ observatorija, žaidimo kamuoliu šventykla, Šventasis altorius, ant kurio buvo atliekamos žmonių aukojimo apeigos, Tūkstančio kolonų salė, karių šventykla. Esant galimybei aplankysite *Senote Ik-kil – požeminių upių išplautą įgriuvą. Vyksite į pasaulinio garso kurortą Meksikos įlankos pakrantėje Kankuną. Nakvynė viešbutyje.

dienos. Poilsis Kankune.

Poilsis Kankuno kurorte. Puikūs smėlio paplūdimiai, šilta jūra, gausybė įvairiausių pramogų. Galimybė aplankyti Moterų arba Kosumelio salą, nuvykti į Koba gyvenvietę, kurioje galima pamatyti nepaprastai aukštas majų piramides, Rio Lagartos nacionalinį parką, garsėjantį milžiniškomis rausvųjų flamingų kolonijomis. Ekskursijos ir pramogos už papildomą mokestį. Nakvynės viešbutyje.

dienos. Skrydis Kankunas – Meksikas – Varšuva/Ryga/Vilnius (su tarpiniu persėdimu).

 

Yra galimybė pratęsti poilsį Kankune. Pageidaujantiems siūlome poilsį Plaja Del Karmen, Tulume, Majų Rivjeroje.
Yra galimybė individualius keliautojus prijungti prie rusakalbių grupių. Didelis maršrutų ir datų pasirinkimas.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina