Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

ČEKIJOS KALNŲ MIRAŽAI 4D./2N.

 Užsakant kelionę internetu taikoma 2 % nuolaida1 diena: Vilnius – Špindlerūv Mlynas (980 km)
Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Špindlerūv Mlyno kalnų kurorte.

2 diena: Špindlerūv Mlynas – Adršpachai  (60 km) – Kuksas (40 km) – Detenicė (60 km) – Špindlerūv Mlynas (70 km)
Pusryčiai. Laisvas laikas Špindlerūv Mlyno kurorte arba išvyka į Adršpachų uolų miestą, Kukso kurortą ir Detenicės pilį. Išvykimas į paslaptingąjį *Adršpachų gamtos draustinį. Žygis po „uolų miestą“, apžiūrint per ilgus tūkstantmečius gamtos, vėjo ir vandens suformuotas įspūdingas smiltainio uolas. Žygio metu prieinamas kalnų ežerėlis, kur siūlomas *plaukimas valtimis. Toliau vykstama į kadaise visoje Europoje garsų mineralinių vandenų kurortą Kuksą, įsikūrusį itin vaizdingoje vietoje ant Elbės upės krantų, kur gamta ir žmogaus kūryba susilieja į harmoningą visumą. Akmens skulptūros Čekijos miestuose – ne retenybė, tačiau Kuksas – tai tikras skulptūrų muziejus po atviru dangumi. Kukse iškilęs puošnus, harmoningas brandžiojo baroko stiliaus architektūrinis ansamblis. Dešiniajame Elbės krante įsikūręs didingas *ligoninės kompleksas su Švč.Trejybės bažnyčia, didžiausia Čekijoje baroko stiliaus vaistinė tebedžiugina lankytojus iki šiol. Komplekso fasadą puošia ištaiginga skulptūrų galerija. Visa tai – čekų „Mikelandželo“ Matiašo Brauno ir jo mokinių kūryba. Pirmajame ligoninės aukšte XVIII a. veikė bene didžiausia Čekijoje vaistinė, rūpestingai tvarkoma cistersų, vėliau kapucinų vienuolių. Dabar šiose puošniose, baroko dvasią išlaikiusiose patalpose įkurtas muziejus. Kukso ligoninės kompleksas žavi ne tik įspūdingais baroko meno šedevrais, bet ir neįtikėtinai ramia aplinka. Toliau vykstama į baroko šedevrą – Detenicės pilį, šimtmečius skaičiuojančią nuo XIV a. Ekskursija po *pilį, turinčią 14 menių: baroko ir renesanso sienų tapyba, unikali maltos riterių ginklų kolekcija. Lankoma *čekiško alaus darykla, kuri anksčiau buvo pagrindinis pajamų šaltinis dvaro išlaikymui. Sužinoma kaip „gimsta“ žymusis čekiškas alus. *Vakarienė dvaro smuklėje, kurios metu ragaujama nacionalinių patiekalų ir stebimas viduramžių personažų pasirodymas, paliksiantis įspūdį kiekvienam. Sugrįžimas į kalnų kurortą Špindlerūv Mlyną. Nakvynė viešbutyje.

3 diena: Špindlerūv Mlynas – Vilnius (980 km)
Pusryčiai. Iš Špindlerūv Mlyno, esant galimybei (dėl oro sąlygų), *pasikėlimas keltuvu į Medvedino kalną (1285 m) ir žygis kalnų takeliais iki Elbės upės ištakų. Įdomu savo akimis pamatyti, kaip iš mažučio šaltinėlio savo tėkmę pradeda viena iš didžiųjų Europos upių – Elbė ir vos už kilometro tėkmės ji jau nuo didžiulio skardžio krinta įspūdingu kriokliu. Nuostabios Krkanošės kalnų panoramos ir kalnų užeigos, kuriose, esant blogesniam orui, galima sušilti. Nusileidus iš kalnų, laisvu laiku pageidaujantiems – *pasivažinėjimas vasaros bobslėjaus trasa. Kalnų žygių nuovargiui ir dulkėms nuplauti siūlomos *maudynės Špindlerūv Mlyno vandens parke. Išvykimas į Lietuvą. Naktis autobuse.

4 diena: Vilnius
Sugrįžimas į Lietuvą.  

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina