Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Budapeštas ir Dunojaus vingis 4d.

  • Kelionė autobusu,
  • 3 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose dviviečiuose/dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose,
  • kelionės vadovo paslaugos,
  • ekskursinė programa,
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.
  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma, miestų turistiniai mokesčiai, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, bilietai į mokamus objektus.
  • Priemoka už vienvietį kambarį nuo 79 EUR.
  • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 60 EUR.

1 diena

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją su trumpais sustojimais poilsiui. Atvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Išvyka į Dunojaus vingį: romėnų gyvenvietės Akvinkum griuvėsiai, Estergomas (didžiausia Vengrijoje katalikų bažnyčia, bažnytinių relikvijų kolekcija), Vyšegradas (senoji Vengrijos sostinė, pilies liekanos, nepakartojama Dunojaus vingio panorama). Senosios architektūros miestelis Sentendre su siauromis, grakščiomis gatvelėmis, spalvingais namais ir romantiškais skvereliais, alsuojantis vengriškąja dvasia (vyno degustavimo rūsiai – turėsite galimybę paragauti ir įsigyti garsiausių vengriškų vynų; pirmasis Europoje marcipanų muziejus). Atvykimas į Budapeštą. Laisvas laikas Vaci gatvelėje. Romantiškas pasiplaukiojimas laivu Dunojaus upe (pageidaujantiems). Vakarinio Budapešto panorama nuo Gelerto kalno. Atvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Apžvalginė ekskursija pėsčiomis ir autobusu po  Budapeštą: Budos pilies ansamblis su barokine Šv.Trejybės kolona, gotikine Dievo Motinos bažnyčia, kurioje vykdavo karūnavimo ir karalių vedybų ceremonijos, Pešto panorama nuo neoromaninės tvirtovės - Žvejų bastiono. XIV a. statyti Karalių rūmai. Peštas: Belvarošo bažnyčia, neogotikiniai Parlamento rūmai, neorenesansinė Šv. Stepono katedra – bazilika, Operos ir baleto teatras. Didvyrių aikštė, Vaidahuniado pilis ir Varošligeto parkas. Laisvas laikas, kurio metu siūlome aplankyti miesto centre įsikūrusį, vieną didžiausių Budapešte Sečenio terminių maudyklių kompleksą (pirtys, baseinai, maudynės šiltame mineraliniame vandenyje). Išvykimas iš Budapešto. Atvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Naktį grįžimas į Lietuvą.

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 3000 km

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina