Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Berlynas: išskirtiniai Vakarų civilizacijos kūriniai

Berlynas: išskirtiniai Vakarų civilizacijos kūriniai

Kelionės metu Jus lydės istorijos mokslų daktaras, LDK instituto direktorius Rūstis Kamuntavičius

 

Paskutinis šimtmetis buvo ypatingo Vokietijos politinio ir kultūrinio klestėjimo laikotarpis. Berlynas tapo vienas turtingiausių Vakarų civilizacijos miestu. Parinkome tris objektus, kurie turi ypatingą reikšmę šiuolaikinei Europai. Pirma, 1910 m. įsteigtas Pergamono muziejus su viena keisčiausių ir įspūdingiausių antikinio pasaulio ekspozicijų. Antra, Bauhauso ekspozicija – XX a. pradžioje sukurtas meno ir architektūros stilius persmelkė visą žemyną, o Kaunas laikomas vienu iš tobuliausių ir išsamiausių šio stiliaus pritaikymo miestų architektūroje pavyzdžių. Trečia, Žydų muziejus, kuris neabejotinai susijęs su Holokausto tragedija ir ilgaamže žydų istorija Europoje, kuriai pavaizduoti buvo skirti milžiniški turtingiausios Europos šalies resursai. Be muziejų aplankysime ir kitus svarbius turistinius Berlyno objektus, didesnį dėmesį skirdami Vakarų ir Rytų Berlyno perskyros palikimui ir jo adaptavimui moderniame mieste.

  Kelionės programa:

Pirma diena: atvykimas, vakarinis Berlynas;

Antra diena: svarbiausi buvusio rytų ir vakarų Berlyno objektai, Bauhaus ir Pergamono muziejus;

Trečia diena: Žydų muziejus, ekskursija po miestą ir laisvas laikas;

Ketvirta diena: išvykimas

*Ekskursijos programa taikoma prie konkrečios grupės dalyvių poreikių; lankomi objektai ir jų eilės tvarka gali keistis.

  Kelionės  kaina:  299 Eur ir avia bilietas   Į kelionės kainą  įskaičiuota: 3 nakvynės Berlyne su pusryčiais; Įžymaus istoriko - gido paslaugos;   Į kelionės kainą neįskaičiuota: Avia bilietai Vilnius – Berlynas – Vilnius; Registruotas bagažas, esant poreikiui; Maitinimas: pietūs ir vakarienės; Medicininių išlaidų kelionės draudimas; Asmeninės išlaidos; Įėjimai į muziejus ir kitus lankomus objektus, viešojo transporto išlaidos, viso apie 50-70 Eur .  

*Programa yra autorinė, kopijuoti draudžiama.

  Kelionių organizatorius „Litaura“ Žalgirio 88-403, Vilnius 85 2731337, +370 601 84477, vilnius@litaura.lt
KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina