Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Bavarija 6d.

 • Niurnbergas – pirklių, išradėjų ir mokslininkų miestas. Pilies simboliu paženklinta galia ir prabanga
 • Grožėkitės Alpių apsuptyje žydinčių Bavarijos kaimelių ir miestelių ramybe, tvarka, jaukumu
 • Aplankykite garsiąją Noišvanštaino pilį, V.Disnėjus miegančiosios gražuolės pilies įkvėpimo šaltinį
 • Bavarijos sostinės Miuncheno šurmulys ir žavesys: didingos bažnyčios, rūmai, nuostabūs parkai ir sodai
 • Kelionė autobusu,
 • 5 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais dviviečiuose/dviviečiuose su pritatoma lova kambariuose,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma, miestų turistiniai mokesčiai, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, bilietai į mokamus objektus. Miestų turistiniai mokesčiai 5 EUR.
 • Priemoka už vienvietį kambarį nuo 89 EUR.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~  60-80 EUR.

1 diena

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją su trumpais sustojimais poilsiui. Vakare atvykimas į viešbutį Lenkijos – Vokietijos pasienyje. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Išvykimas į Vokietiją. Kelionė į Niurnbergą – senąją Šventosios Romos imperijos sostinę. Pažintis su miestu: *Imperatoriškoji pilis ir pilies kiemeliai, senojo miesto panorama nuo pilies sienų; nusileidimas kreivomis grįstomis gatvėmis nuo pilies kalvos į senąjį miestą, stebinantį įmantria architektūra. Garsiojo dailininko *A.Diurerio namas. Turgaus aikštė su turtingą miesto istoriją menančiais pastatais: Rotušė, Dievo Motinos ir Šv. Sebaldo gotikinės bažnyčios, “Nuostabiųjų šaltinių” gotikinis fontanas, ant srauniosios Pegnitc upės vandenų pastatyta Šv. Dvasios prieglauda, Šv. Lorenso, Šv. Martos ir Šv. Klaros bažnyčios, amatininkų kvartalas. Laisvas laikas, kurio metu siūlome aplankyti seniausią Niurnbergo užeigą „Dešrelių namai“. Čia galėsite paragauti frankiškų dešrelių ir bavariško alaus. *Teisingumo rūmų, kurie istorijos tėkmėje buvo vadinami „Niurnbergo bandymais“ lankymas. Juose saugomi dokumentai, susiję su nacistinės Vokietijos pradžia. Esant galimybei apžiūrėsite teismo salę, kurioje vyko garsusis Niurnbergo procesas. Taip pat aplankysite Nacių mitingo vietą *„Zepelin“ lauką ir tribūną. Išvykimas iš Niurnbergo. Kelionė į Alberto Einšteino miestą Ulmą. Apžiūrėsite įspūdingą „Dievo pirštu“ vadinamą Ulmo katedrą su aukščiausia pasaulyje gotikine varpine, Rotušę su gausiai išpuoštu astronominiu laikrodžiu, miesto įtvirtinimus su bokštais ir vartais. Laisva laikas. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Kelionė į vieną iš gražiausių  Bodeno ežero pakrantės miestelių Mersburgą. Iš tolo matoma miestelio karūna – fortifikuota Senoji pilis. Arčiau ežero Konstancos arkivyskupo rezidencija, barokinis perlas, Naujoji pilis. Žavingieji fachverkiniai namai, miestas priklauso Vokietijos istorinių Fachverkinių miestų asociacijai. Aplankysite Senąją *pilį, kurią dar VIIa. pastatė Merovingų dinastijos atstovai. Apžiūrėsite riterių, ginklų sales, gyvenamąsias patalpas. Aplink Meersburgą gausu vynuogynų, klimatas čia palankus ir gaminamas vynas tikrai puikios kokybės. Esant galimybei, siūlome vietinio vyno *degustaciją. Laisvas laikas, kurio metu galite aplankyti *Naująją pilį ar tiesiog pasivaikščioti jaukiomis gatvelėmis, prisėsti vienoje iš kavinių puodeliui kavos ir pietums. Išvykimas iš Mersbuurgo. Kelionė gėrintės nuostabiais pakrančių vaizdais, elegantiškais pakrančių miesteliais, senoviniais vienuolynais ir žaliuojančiomis Alpių kalnų priekalnėmis į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje. 

4 diena

Pusryčiai. Kelionė per Bavarijos Alpes, užburiančias miškų, ežerų ir viršukalnių grožiu. Lankysite *Noišvanštaino pilį, stūksančią stačios kalvos viršūnėje. Pasakiško grožio pilis yra „svajonių karaliaus“ Liudviko II-ojo Bavaro palikimas, įkūnijantis jo aistringą troškimą įgyvendinti fantazijas. Ji yra P.Čaikovskio ,,Gulbių ežero", V.Disnėjaus miegančiosios gražuolės pilies įkvėpimo šaltinis. Pilies menėse  gausu eksponatų, rodančių didelį karališką žavėjimąsi Vagnerio kūryba, čia saugomi gobelenai, vaizduojantys scenas iš jo operų; menės išpuoštos piešiniais iš vokiečių mitų. Pilyje tarsi atgimsta legendos, jų personažams žvelgiant nuo išdailintų sienų ir lubų. Tokia aplinka ir dvasia kiekvieną apsilankiusį nukelia į kilnių riterių epochą... Šalia pilies – įspūdingas Bavarijos karalienės Marijos pastatytas tiltas per tarpeklį. Iš daugiau nei devyniasdešimties metrų aukščio pasigrožėsite nuostabiomis apylinkėmis ir 45-ių metrų aukščio kriokliu. Apžiūrėję Noišvanštaino pilį keliausite į aukščiausiai Bavarijos Alpėse įsikūrusį Fiuseno miestelį. Virš miesto, tarsi kiek palypėję į kalną, stūkso viduramžiais statyti vyskupų rūmai, greta jų - XIa. Šv. Magnuso benediktinų vienuolyno griuvėsiai. Laisvas laikas miestelyje. Nakvynė viešbutyje.

5 diena

Pusryčiai. Kelionė į Bavarijos sostinę Miuncheną, modernų Europos miestą, puoselėjantį senas tradicijas. Pažintis su senąja miesto dalimi, išsidėsčiusia vakariniame Izaro upės krante. Čia gausu baroko ir rokoko stiliaus pastatų, kurių dauguma iškilo XVIIIa. pirmojoje pusėje, kada Bavarijos valdovai sparčiai stengėsi priartinti Miuncheną prie žymių Italijos miestų. Senamiesčio centrą puošia Marijos aikštė su Naująja ir Senąja rotušėmis, taip pat seniausia miesto Šv. Petro bažnyčia ir miesto simboliu laikoma gotikinio stiliaus Dievo Motinos katedra, Nimfenburgo rūmai. Po pažinties su Miuncheno senamiesčiu laisvas laikas, kurio metu galėsite papietauti seniausioje Miuncheno aludėje “Hofbrauer”(HB). Išvykimas į Regensburgą, vieną iš senosios Vokietijos architektūros perlų. Miesto pasididžiavimas – XIIa. pastatytas akmeninis tiltas, jungiantis Dunojaus krantus. Perėję per tiltą pateksite į kreivų senamiesčio gatvelių voratinklį, kuriame amžiams sustingę 1200 architektūros paminklų: Šv.Petro katedra su unikaliais vitražais, pilies stiliumi pastatyti Patricijų namai, istorinė „Adler“ vaistinė, Rotušės ir Haid aikštės. Laisvas laikas. Išvykimas iš Rėgensburgo. Kelionė per Vokietiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

6 diena

Pusryčiai. Išvykimas link Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Vakare grįžimas į Lietuvą.

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 3500 km.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina