Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Baltarusija. Kalėdų pasaka Belovežo girioje – Brestas 2 d./1 n.

Užsakant kelionę internetu taikoma 2 % nuolaida1 diena: Vilnius – Brestas (580 km) – Kamianiuki (55 km)
Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Pasienio formalumai (išorinės ES sienos kirtimas gali užtrukti 3-4 val.). Atvykimas į Brestą – pietvakarių Baltarusijos miestą ir apskrities centrą. Miestas, turintis turtingą istoriją, pirmą kartą paminėtas 1019 m. ir per savo egzistavimo laikotarpį ne viena kartą keitė savo šeimininkus, buvo puolamas ir kilo iš griuvėsių. Aplankoma XIX a. viduryje pastatyta galinga *Bresto tvirtovė, dar vadinama Lietuvos Brasta, kuri nuo seno buvo svarbus strateginis objektas. Bresto tvirtovė iki šiol yra pats žinomiausias Antrojo pasaulinio karo pradžios epizodas. Šiuo metu tvirtovės kompleksą sudaro įtvirtinimai, pastatai, paminklai. Pasivaikščiojimas pėsčiųjų gatve "Sovietskaja", kurioje kiekvieną vakarą žibintininkas uždega, žymaus rašytojo Gogolio apsakymų motyvais sukurtus, gatvių žibintus, Bresto tūkstantmečiui skirtas paminklas, kuriame pavaizduoti Didysis kunigaikštis Vytautas, Mykolas Radvila Juodasis. Nakvynė viešbutyje Baltarusijoje.

2 diena: Belovežo nacionalinis parkas – Vilnius (600 km)
Pusryčiai. Atvykstama į *Belovežo girios nacionalinį parką - vieną iš labiausiai tituluotų nacionalinių parkų pasaulyje, kuris įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Nuo neatmenamų laikų Belovežo girioje medžiojo Kijevo ir Lietuvos kunigaikščiai, Lenkijos karaliai, Rusijos carai. Pažintis su Belovežo girios istorija ir dabartimi. Lankoma *Senio Šalčio rezidencija, kurios vartus saugo du ištikimi ąžuoliniai riteriai. Senis Šaltis, jo dukros-  Žiemos bei kiti personažai kvies dalyvauti nuotaikingoje programoje ir pajusti šventinę nuotaiką. Lankomi buities ir senųjų technologijų *muziejai, kurie pasakoja apie XIX-XX a. laikų baltarusų kaimo buitį. Etnografės pasakojimas supažindins su protėvių buitimi. Grįžtant į Lietuvą aplankomas miestelis Bresto srityje – Kamianecas, kurį garsina XIII a. unikalus architektūros paminklas – Kamianeco bokštas. Pasienio formalumai (išorinės ES sienos kirtimas gali užtrukti 3-4 val.). Kelionė per Lenkiją. Sugrįžimas į Lietuvą.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina