Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Baltarusija „pažengusiems“ arba „nestandartiškai“. Virtuali kelionė

Virtuali kelionė-paskaita su istorijos mokslų daktaru, doc. Rūsčiu Kamuntavičiumi

Baltarusija „pažengusiems“ arba „nestandartiškai“

 

Šios kelionės esmė – pamatyti Baltarusiją, kurios nerodo jokios turistinės firmos, o ir savarankiškai keliaudami nelabai pamatysite. Mes neaplankysime nei Minsko nei Gardino nei Nesvyžiaus. Tačiau gerai pažinsime XII-XIII a. istorinius Baltarusijos centrus – Polocką ir Turovą, – o taip pat A. Lukašenkos gimtąjį Oršos rajoną, vieną iš svarbiausių LDK parlamentarizmo centrų – Slanimą, augančius akmeninius kryžius (!) Pripetės krašte, lietuvišką salą Pelesoje ir rusiškomis raidėmis rašančius lenkus Rodūnės krašte. Nepraleisime ką tik naujai pastatyto paminklo Algirdui Vitebske ir Kauno architektūrą primenančio Mogiliovo, kuris tarpukaryje buvo projektuotas kaip nauja Baltarusijos sostinė. Lankysimės  Salihorske, kuris yra svarbiausios Baltarusijos eksporto prekės – kalio – centras, o vidutinė darbuotojų alga čia didžiausia šalyje (tik Minskas, galbūt, ją lenkia). Tai bus tikrai nepamirštama kelionė su pirmosios ir vienintelės lietuviškos Baltarusijai skirtos analitinės interneto svetainės www.gudija.lt kūrėju ir autoriumi!

  Paskaitos vyks tiesiogiai per vaizdo konferencijų programą "Zoom".   Kelionės kaina: 15 Eur   Registracija el. paštu: vilnius@litaura.lt Dėmesio! Būtina išankstinė registracija: registracija stabdoma kovo 13 d. 17 val. Po apmokėjimo atsiųsime nuorodą į renginį.   Programa yra UAB „Litaura“ autorinė, kopijuoti draudžiama. Kelionių organizatorius „Litaura“ Žalgirio 88-403, Vilnius Mob. tel. 860184477 El. paštas: vilnius@litaura.lt    
KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina