Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

BAIKALO EŽERAS - OLCHONO SALA 8D./6N.

1 DIENA: RYGA- MASKVA - IRKUTSKAS
Skrydis: Ryga - Maskva - Irkutskas.
2 DIENA: IRKUTSKAS
Atvykimas į Irkutską. Pasitikimas oro uoste. Pervežimas į viešbutį. Vėlyvi pusryčiai iki 11.00 val. Apžvalginė ekskursija autobusu po Irkutską: Angaros upės krantinė, paminklas Aleksandrui III, Dekabristų muziejus, pasakojantis apie dekabristų gyvenimą tremtyje, centrinė miesto Kirovo aikštė. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.
3 DIENA: IRKUTSKAS – PORT BAIKALAS – LISTVIANKA
Pusryčiai. Ekskursija turistiniu traukiniu Krugobaikalskyj ekspres link giliausio ežero pasaulyje – Baikalo ežero, maršrutu: Irkutskas – Sliudianka – Port Baikalas. Ekskursijos metu bus susipažįstama su Baikalo ežeru ir jo istorija. Sustojimai gražiausiose Baikalo ežero pakrantės vietose, apžiūrint kerinčias giliausio pasaulyje ežero panoramas, Baikalo ežerą supančius akmeninius tunelius, arkas, tiltus. Pietūs. Atvykimas į Port Baikalą. Keltu keliamasi per vienintelę iš Baikalo ežero ištekančią – Angaros upę. Nakvynė svečių namuose.
4 DIENA: LISTVIANKA – OLCHONO SALA
Pusryčiai. Plaukimas greitaeigiu kateriu „Kometa“ į Olchono salą (trunka apie 5.00 val.). Kelionės metu grožimasi vaizdingais Baikalo ežero peizažais. Skriperio kalnas, kuris sudarytas iš retų Baikalo regione juros periodo uolienų. Didingomis uolomis apsuptas Didysis Kadilio iškyšulys. Pietūs – sausas davinys. Pesčanaja įlanka žavinti visus smėlėtais paplūdimiais. Atvykimas į Chužir kaimelį. Įsikūrimas turistinėje bazėje. Laisvas laikas arba pasivaikščiojimas prie Šamanka uolos ir smėlėtu Sarajskij paplūdimiu. Nakvynė turistinėje bazėje.
5 DIENA: OLCHONO SALA
Pusryčiai. Išvyka į šiaurinėje salos dalyje esantį - Choboj iškyšulį. Jos metu vykstama per gražiausias Olchono salos vietas, kur atsiveria nuostabūs vaizdai į Mažają jūrą ir Pajūrio kalnagūbrį. Stepės, smėlėtos kopos, uolėti krantai suteikia šiai salai unikalų žavesį, net nesupranti kur esi ar Mongolijos stepėse, ar Viduržemio jūros pakrantėse. Pietūs, pagaminti ant laužo. Toliau kelionė tęsiama kalnų šlaitais, nedideliais miškeliais ir iškyšuliais. Atvykimas prie šamanų garbinamo, vietinėms tautoms šventu laikomo Choboj iškyšulio. Nuo čia atsiveria panoraminiai vaizdai į Baikalo kalnagūbrį, Šv. Nosies pusiasalį, Barguzinų įlanką, taip pat geru oru galima pamatyti net Uškanų salas. Atvykimas į buriatų kaimelį. Kuriame laukia tradicinių buriatų patiekalų vakarienė, nacionaliniai šokiai „Ehor“, buriatų kovos, dainos, mįslės. Sugrįžimas į Chužir. Nakvynė turistinėje bazėje.
6 DIENA: OLCHONO SALA
Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui smėlėtuose paplūdimiuose. Pageidaujantiems siūloma: *pasivažinėjimas dviračiu, *jodinėjimas, *plaukimas kateriu. Nakvynė turistinėje bazėje.
7 DIENA: OLCHONO SALA – IRKUTSKAS
Pusryčiai. Išvykimas link Irkutsko. Sustojama Kumelės galvos iškyšulyje, kur bus paruošti nacionaliniai buriatų patiekalai iš avienos. Atšiauri žiema ir ganėtinai šaltos vasaros išmokė buriatus maitintis sočiai ir skaniai. Pietų metu galima bus pasimėgauti jų virtuvės šedevrais. Tęsiama kelionė į Irkutską. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.
8 DIENA: IRKUTSKAS – MASKVA – RYGA
Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą. Skrydis: Irkutskas - Maskva - Ryga.

Kelionės kaina 1 asm. dviviečiame kambaryje – nuo 1136 Eur

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
• 6 nakvynės viešbučiuose/turistinėse bazėse/svečių namuose,
• maitinimas: 6 pusryčiai, 5 pietūs, 2 vakarienė,
• visi pervežimai pagal programą,
• ekskursinė programa,
• rusiškai kalbančio gido paslaugos.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
• skrydžio bilietai (su persėdimu): nuo 620 EUR,
• Rusijos viza (apie 70 EUR),
• medicininių išlaidų draudimas,
• arbatpinigiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

PASTABOS:
• minimalus keliaujančių skaičius - 2 asm.,
• ekskursinių objektų lankymo tvarka gali keistis,
• informacija apie skiepus http: www.ulac.lt/keliautojams
• kelionės kaina gali keistis pasikeitus Rusijos rublio ir Euro santykiui.


KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina