Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Austrija...Poilsis gražiajame Zalckamergute 6d.

 • Grožėkitės Dunojaus pakrantėmis ir klausykitės Štrauso melodijų plaukiant laivu Dunojumi.
 • Pakilkite į Kripenšteino viršūnę (2108 m), nuo „Penkių pirštų“ apžvalgos aikštelės pažvelkite į slėniuose mėlynuojančias ežerų akis.
 • Pasimėgaukite plaukiojimu ežeru bei pasivaikščiojimu romantiškomis gatvelėmis Halštate.
 • Nusileiskite kalnakasių čiuožykla giliai po žeme tam, kad suprastumėte iš kur išgaunamas „Baltasis Auksas“ - druska.
 • Papasakokite nykštukams savo slapčiausias svajones Mirabelės soduose Zalcburge.
 • Kelionė autobusu,
 • 5 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose, pensionuose (3 iš jų kalnų kurorte),
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės išlaidos, papildomos paslaugos. 
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 80 - 120 EUR.

1 diena

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją su trumpais sustojimais poilsiui. Nakvynė viešbutyje.

 

2 diena

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Austriją.  Atvykimas į  Kremsą, iš visų pusių apsuptą vynuogynų ir abrikosų sodų. Trumpa pažintis su Vachau slėnio perlu. *Romantiškas plaukimas Dunojumi, grožintis upės pakrantėje išsibarsčiusiais senaisiais kaimeliais su siauromis gatvėmis ir svogūno pavidalo bažnyčių bokštais, viduramžių pilimis, kalnais ir kalvomis, vešliai apaugusiomis vynuogynais ir abrikosų plantacijomis. Pageidaujantys laive galės papietauti, suvalgyti garsiausią Austrijos patiekalą Vienos šnicelį. Atvykstame į Melką, kur aplankomas nuo 1089 metų veikiantis *Melko benediktinų vienuolynas. XI amžiuje Bambergų dinastijos karalius Leopoldas II dovanojo vienuoliams rūmus, o šie juos pavertė įtvirtintu vienuolynu ir visos Austrijos kultūros bei mokslo židiniu. Ekskursijos metu vienuolyno bažnyčioje ir kitose patalpose pamatysite įspūdingas freskas, apsilankysite daugybę viduramžių rankraščių saugančioje vienuolyno bibliotekoje. Išvykimas iš Melko. Kelionė per Austriją. Atvykimas į gražiausią Austrijos ežerų regioną Zalckamergutą. Nakvynė viešbutyje, pensione.

3 diena

Pusryčiai. Visa diena skirta poilsiui kalnuose. Išvyka prie Dachšteino ledyno. Kalnų *keltuvu kylama į Alpių kalnus. Lankysite *Dachšteino ledo urvą. Tai antras pagal dydį ledo urvas pasaulyje. Grožimės sustingusiomis ledo užuolaidomis, užšalusiais kriokliais, ledo šuliniais, keliaujame per atskiras ledo sales, turinčias savo pavadinimus: „Stalaktitai“, „Karaliaus Artūro bažnyčia“, „ledo koplyčia“... Taip pat aplankysite milžinišką *Mamuto urvą, kuris stebina savo dydžiu ir spalvomis. Pasivaikščiojimas puikiai įrengtais takeliais, grožėjimasis didingomis erdvėmis ir laiko, vandens bei nuosėdų suformuotais stalagmitais ar stalaktitais. Aplankius urvus toliau keltuvu kilsite į 2108 m aukštyje esančią Kripenšteino „Penkių pirštų“ apžvalgos aikštelę. „Penki pirštai“ pakibę virš 400 m stataus kalnų šlaito, iš čia atsiveria nepakartojama kalnų panorama, snieguotos Alpių viršūnės, Dachšteino ledynas, slėniuose tyvuliuojantys ežerai... Lengvas žygis po kalnus. Gėrėsitės po kojomis atsiveriančiu Halštato ežero ir miestelio panorama, saulės nubučiuotu peizažu, alpinėmis pievomis, mišku ir į viršų šaunančiomis Dachšteino viršukalnėmis. Pageidaujantys gali nueiti iki apžvalgos aikštelės „Spiralė“. Vakare grįžimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje, pensione.

4 diena

Pusryčiai. Visa diena skirta poilsiui kalnuose. Išvyka į Halštatą. Panoraminiu kalnų *funikulieriumi kilsite į Halštato kalną. Apsirengę specialia apranga, žingsnis po žingsnio leisitės į paslaptingą požemių pasaulį, į vienas seniausių Pasaulyje Halštato druskų kasyklas. Nusileidę į 400 m gylį žiūrėsite 3D kino filmą „Bronzos amžius“ apie druskos išgavimą pasaulyje 3500 metų atgal. Leisitės ilgiausia kalnakasių čiuožykla iki požeminio ežero, kur multimedijos pagalba, sužinosite viską apie „Baltąjį auksą“ kasamą Halštate nuo neatmenamų laikų. Po trumpos pauzės kalnakasių traukinuku pakilsite iš žemės gelmių į paviršių. Vėliau laukia pažintis su paslaptingu Zalckamerguto regiono miesteliu - Halštatu. Halštatas – viena seniausių Austrijos gyvenviečių, menanti druskų kasyklų laikus. Kai kurie šaltiniai Halštato pradžią sieja su Akmens amžiumi, kiti – su Geležies amžiumi. Šis romantiškas miestelis su savo nuostabiais peizažais, suformuotais kalnų ir ežero yra vadinamas „Austrijos perlu“. Halštatas įspūdingas kriokliu, krentančiu vos ne ant namų stogų, siauromis gatvelėmis, snieguotomis Dachšteino kalnų viršūnėmis. Lankysite *„Kaulų namus“ – Beinhaus. Kadangi miestelio kapinių teritorija yra ribota, palaikai yra palaidojami tik laikinai. Po 10 –15 metų jie yra atkasami, kaulai yra išbalinami saulėje ir patalpinami Beinhaus. Kaulai neretai yra išpuošiami įvairiais gėlių ornamentais, ant jų užrašomi šeimų vardai. Laisvas laikas. *Romantiškas pasiplaukiojimas laiveliu Halštato ežere, esant galimybei maudynės ežere. Vakare grįžimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje, pensione.

5 diena

Pusryčiai. Išvykimas į Zalcburgą. Pakeliui aplankome Lammer upės tarpeklį. Tai kvapą gniaužiantis gamtos ir žmogaus rankų sukurtas šedevras. Keliautojus pakeri kabančios uolos ir tiltai, po jais šniokščiantys kriokliai ir pulsuojantis žydro vandens srautas. Kelionė į Zalcburgą – vieną gražiausių pasaulio miestų, klasikinės muzikos gerbėjų Meką. Pažintis su Mocarto miestu: Mirabelės sodas, skendintis gėlėse ir vešlioje žalumoje, nykštukų parkas, vyskupų rūmai. Pasivaikščiojimas viena gražiausių Europos senamiesčio gatvių - „Getreidegasse“. Čia žvilgsnį patraukia ne tik originalios iškabos, išlikusios ant senųjų namų dar nuo XVI amžiaus, bet ir jaukūs vidiniai kiemeliai. *Mocarto namas – muziejus, miesto Katedra (pastatyta ankstyvojo baroko stiliumi), paminklas Mocartui. *Šv. Petro vienuolyno kompleksas su bažnyčia, kapinaitėmis ir katakombomis. *Miesto pilis – didžiausia išlikusi tvirtovė Europoje. Laisvas laikas, kurio metu siūlome aplankyti vieną seniausių vyninių Europoje, paragauti prelatiško vyno, pasimėgauti burnoje tirpstančiu obuolių pyragu. Išvykimas iš Zalcburgo. Kelionė per Austriją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

 

6 diena

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį grįžimas į Lietuvą.

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~3600km.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina