Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Austrija - Čekija 5d.

 • Viena – tai tarpusavyje derantys klasika ir modernumas, nuostabūs parkai, jaukios kavinės, miesto šurmulys ir muzika.
 • Zalcburgas  - klasikinės muzikos gerbėjų meka, V.A.Mocarto gimtasis miestas.
 • Bohemijos iduramžių architektūros šedevrai  - Česky Krumlov ir Česke Budejovice.
 • Kelionė autobusu,
 • 4 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais dviviečiuose/ dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma, miestų turistiniai mokesčiai, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, bilietai į mokamus objektus. Miestų turistiniai mokesčiai – 6 EUR.
 • Priemoka už vienvietį kambarį nuo 70 EUR.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 50 - 70 EUR.

1 diena

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją (Slovakiją) su trumpais sustojimais poilsiui. Atvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Austriją. Atvykimas į *Vieną – imperatoriškosios prabangos, elegancijos ir romantikos miestą. Ekskursija po senamiestį pėsčiomis: Marijos Teresės aikštė, Hofburgas – didingas Habsburgų dinastijos rūmų kompleksas, liudijantis svarbiausius senosios ir XX a. Austrijos bei Europos įvykius; „Tūkstančio rožių“ parkas; Maro kolona – paminklas 75 tūkstančiams maro aukų; gotikos šedevras – Šv. Stepono *katedra, tapusi svarbiausiu miesto simboliu; garsioji Vienos opera; paminklas genialiajam Mocartui – viena iš pagrindinių kompozitoriaus pagerbimo vietų; antikinę šventovę primenantis parlamentas ir miesto valdžios rezidencija – rotušė. Laisvas laikas, kurio metu siūlome aplankyti vieną senamiesčio kavinių, paragauti gardžiojo obuolių pyrago štrudelio, išgerti kvapniosios kavos. Kelionė Dunojaus slėniu link Zalcburgo. Atvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Kelionė per Austriją. Atvykimas į *Zalcburgą – vieną gražiausių pasaulio miestų, klasikinės muzikos gerbėjų Meką. Pažintis su Mocarto miestu: Mirabelės sodas, skendintis gėlėse ir vešlioje žalumoje, nykštukų parkas, vyskupų rūmai. Pasivaikščiojimas viena gražiausių Europos senamiesčio gatvių – „Getreidegasse“. Čia žvilgsnį patraukia ne tik originalios iškabos, išlikusios ant senųjų namų dar nuo XVI amžiaus, bet ir jaukūs vidiniai kiemeliai. *Mocarto namas – muziejus, miesto Katedra (pastatyta ankstyvojo baroko stiliumi), paminklas Mocartui. *Šv. Petro vienuolyno kompleksas su bažnyčia, kapinaitėmis ir katakombomis. *Miesto pilis – didžiausia išlikusi tvirtovė Europoje. Laisvas laikas, kurio metu siūlome aplankyti vieną seniausių vyninių Europoje, paragauti prelatiško vyno, pasimėgauti burnoje tirpstančiu obuolių pyragu. Išvykimas iš Zalcburgo. Kelionė per Austriją, Čekiją. Atvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. Atvykimas į Česky Krumlov. Šis pietų Bohemijos miestas yra tikras viduramžių architektūros šedevras, įsikūręs vingiuojančios Vltavos upės kilpose. Virš miesto iškyla įspūdinga viduramžių pilis, kurią sudaro 5 kiemai. Aplink – gynybiniai bokštai, rūmai, galerijos. Apačioje, prie pilies kalno, prigludęs žavus senamiestis: Šv. Jono bažnyčia, puošni miesto rotušė ir miestelėnų namai, kiekvienas originaliai dekoruotas. Česky Krumlov *pilies lankymas. Kelionė į Pietų Bohemijos sostinę – Česke Budejovice. Pažintis su miesto pasididžiavimu – senamiesčiu: aikštė su barokiniu Samsono fontanu centre, baroko stiliaus rotušė, miestelėnų namai, Juodasis bokštas, nuo kurio apžvalgos aikštelės atsiveria puikus senamiesčio vaizdas, Šv. Mikalojaus bažnyčia. Laisvas laikas senamiestyje – siūlome užsukti į vieną iš jaukių kavinukių, kurioje galėsite paragauti vietinio “Budweiser Budvar” alaus, tradicinių patiekalų: kiaulienos su raugintais kopūstais ir kniedlikais, karkos, kepto sūrio. Išvykimas iš Česke Budejovicų. Kelionė per Čekiją. Atvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

5 diena

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžimas į Lietuvą.

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 2700 km.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina