Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Auksinė Rusija – Sankt Peterburgas 5 d./4 n.

Užsakant kelionę internetu taikoma 2 % nuolaida1 diena: Latvija, Estija, Sankt Peterburgas
Labai anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Latviją, Estiją. ES ir Rusijos Federacijos išorinės sienos kirtimas (pasienio formalumai gali užtrukti 3-4 val.). Atvykimas į Sankt Peterburgą. Nakvynė viešbutyje.

2 diena: Sankt Peterburgas
Pusryčiai. Ekskursija po Rusijos carų miestą – Sankt Peterburgą: Aleksandro Nevskio Lavra – iki šiol veikiantis vienas seniausių vienuolynų, Nevskio prospektas su miesto 300 metų jubiliejui restauruotais dvarininkijos pastatais ir rūmais, Vasiljevo sala su universiteto rūmais, biržos pastatu ir garsiosiomis Rostralinėmis kolonomis, Smolnis ir kitos miesto įžymybės. Vakare *plaukimas laivu Nevos upe ir kanalais. Nakvynė viešbutyje.

3 diena: Puškinas – Peterhofas – Sankt Peterburgas
Pusryčiai. Išvyka į carų užmiesčio vasaros rezidenciją – Puškino miestą, kurio licėjuje mokėsi garsiausias Rusijos poetas A. Puškinas. Čia aplankomi **Jekaterinos rūmai, švytintys imperatoriška prabanga ir puikybe bei garsėjantys atkurtu Gintaro kambariu. Išvykimas į „Rusijos Versalį“, Rusijos carų vasaros rezidenciją Peterhofą. Lankomas **Žemutinis parkas su nuostabiomis graikų ir romėnų mitologiją vaizduojančiomis skulptūromis ir ištaigingais fontanais, pasigrožima architektūros šedevru – Carų rūmais. Vakare *ekskursija – „Naktinis Sankt Peterburgas ir tiltų pakėlimas“. Nakvynė viešbutyje.

4 diena: Sankt Peterburgas
Pusryčiai. Tęsiama ekskursija po Sankt Peterburgą: seniausias miesto statinys – *Petropavlovsko tvirtovė, jos gynybiniai įtvirtinimai, bastionai, Petropavlovsko soboras, kuriame palaidoti Rusijos carai. *Isakijaus soboras su garsia savo statybos istorija ir religiniais turtais. Norintys gali *užlipti į kupolą ir pasigrožėti miesto panoramomis iš aukštai. Laisvu laiku savarankiškai galima aplankyti: *Kunstkamerą – seniausią muziejų Rusijoje, *bažnyčią „Spas na Krovi“, pastatytą kaip paminklą Rusijos carui išlaisvintojui Aleksandrui II atminti, Kazanės soborą, Nevos prospektą. Išvykimas iš Sankt Peterburgo. Kelionė per Rusiją. Rusijos Federacijos ir ES išorinės sienos kirtimas (pasienio formalumai gali užtrukti 3-4 val.). Nakvynė viešbutyje Estijoje.

5 diena: kelionė į Lietuvą
Pusryčiai. Kelionė per Estiją, Latviją su trumpais sustojimais poilsiui. Naktį sugrįžimas į Lietuvą.

Kelionės metu nuvažiuojama ~1600 km

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina