Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

ARGENTINA - FLORA IR FAUNA 12D./9N.

1 diena: Skrydis į Buenos Airės
Skrydis į Buenos Airės su persėdimu Europos/Azijos mieste.
2 diena: Buenos Airės
Atvyksite į Buenos Airės tarptautinį oro uostą, kur jus pasitiks musų partnerių atstovas. Individualus pervežimas į jūsų pasirinktos kategorijos viešbutį. Poilsis po kelionės. Vėliau apžvalginė ekskursija po „Florida“ gatvę. Buenos Airės dar XIX amžiaus viduryje buvo tik provincialus miestukas, tačiau XIX amžiaus pabaigoje ir XX amžiaus pradžioje miestas ėmė staigiai plėstis. Plėtrai stimulą davė jautienos ekportas. Ėmė augti prabangūs rūmai. Miestas buvo suplanuotas su užmoju – labai plačiomis gatvėmis, iš kurių pati plačiausia pavadinta „Floridos“ vardu. Čia pamatysite įvairių stilių ir spalvų rūmus, garsaus Argentinos rašytojo Jorge Luis Borges vardu pavadintą kultūros centrą, namą, kuriame gyveno Antuanas de Sent Egziuperi. Čia gausu aukštosios mados parduotuvių, knygynų ir kt. Nakvynė viešbutyje.
3 diena: Buenos Airės
Pusryčiai. Autorinė apžvalginė ekskursija „Kolonijinis ir postkolonijinis Buenos Aires“. Pagrindinė miesto aikštė Plaza de Mayo, vyriausybės rūmai (Casa Rosada), rotušė (Cabildo), katedra. Toliau vykstama į vieną populiariausių rajonų San Telmo, garsėjantį La Boca gatve, kurioje dėmesį prikausto itin spalvingi namai. Recoleto – žymiausių Argentinos žmonių kapinės, čia palaidota ir garsioji Evita Peron. Palermo kvartalo sodai ir parkai, bei dar daug kitų garsių miesto vietų. Aplankysite vynoteką ir padegustuosite vynų. Pietūs tradiciniame restorane. Jūsų lauks „švediškas stalas“ su gausiu įvairių mėsos, daržovių, sūrio ir desrto pasirinkimu. Laisvas laikas. Vakare rekomenduojame apsilankyti **„Tango šou“ su vakariene ir gėrimais. Dovanų gausite profesionalią argentinietiško tango pamoką (45min.). Nakvynė viešbutyje.
4 diena: Buenos Airės
Pusryčiai. Laisvas laikas ARBA **papildomos ekskursijos pasirinktinai:
1) Ekskursija į San Isidro ir Tigre deltą su pasiplaukiojimu katamaranu ar valtimi. Olives srityje nuo XIX amžiaus gyveno ir gyvena prezidentai įskaitant ir Evitą - Marią Eva Duarte, ir jos vyrą Juan Domingo Peron. Buenos Airės aukštuomenė rinkosi šią vietą vasarnamiams statyti. Šie didingi pastatai iki šiol išlaikė kolonijinio stiliaus žavesį. San Isidro centre yra Mitre aikštė su neogotikine katedra, Gėlių laikrodis, daug kavinių bei prekybos centrų. Tigre delta: iš čia katamaranu arba valtimi pasiplaukiojimas tarp daugelio salų deltoje ir La Plata upe, apsuptą gausia augmenija ir salomis, kuriose gausu tipiškų pastatų ir kur viskas dvelkia savotišku kaimo gyvenimu.
2) Ekskursija į Montevideo (Urugvajus) (apie 12 val.) Į turo kainą įskaičiuoti garlaivio bilietai į Montevideo ir atgal, pervežimai iki miesto centro ir atgal, apžvalginė ekskursija po miestą (apie 3val.), laisvas laikas.
3) Apsilankymas futbolo rungtynėse. Apsilankykite futbolo rungtynėse ir suprasite kodėl Argentinos rinktinė yra laikoma viena iš trijų geriausių pasaulyje.
4) Vakaro pramogai siūlome apsilankyti garsiame *operos ir baleto teatre Colon ir pasigrožėti operos ar baleto spektakliu.
5 diena: Buenos Airės
Pusryčiai. Išvyka į rančią La Pampa, kur jūsų lauks "Fiesta Gaučo". Tai užmiesčio ranča, kurioje galėsite susipažinti su gaučo tradicijomis. Gaučo – tai drąsūs ir ištvermingi Argentinos kaubojai. Pirmieji gaučo atsirado po mišrių indėnių bei ispanų santuokų.  Pradžioje gaučo klajojo, laikui bėgant apsigyveno sėsliai ir pradėjo verstis žemės ūkiu bei gyvulininkyste. Nedaugelis iš likusių šalyje šiuolaikių gaučų visiems norintiems demonstruoja savo įstabius arklių valdymo įgūdžius. Jie išsiskiria gebėjimais mėtyti boleadorą (bandymas metant virvę su surištais trimis akmenimis pagauti karves), naudotis peiliu bei lasso, sūdyti geriausią pasaulyje mėsą. Nakvynė viešbutyje.
6 diena: Buenos Airės – Igvasu kriokliai (iš Brazilijos pusės)
Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą. Skrydis iki Igvasu krioklių (apie 1val.45min).  Atvykus jus pasitiks ir padės įsikurti viešbutyje. Išvykimas į Igvasu nacionalinį parką, didžiausią pietų Brazilijoje. Išvyka pėsčiomis subtropikų mišku link Iguasu upės, priešais atsivers nuostabus panoraminis vaizas į krioklius tiek iš Argentinos, tiek iš Brazilijos pusės.
1) Pageidaujantys gali pasigrožėti kriokliais ir džiunglėmis iš **paukščio skrydžio (malūnsparniu, apie 15 min.)
2) **Apsilankymas „Paukščių parke“ (apie 2 val.).  Paukščių parkas, kur tarp tropinių miškų laisvai skraido ryškiaspalvės papūgėlės aros, tukanai, drugeliai. Penkių hektarų plote jų gyvena daugiau kaip 500 rūšių.
Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.
7 diena: Igvasu kriokliai (iš Argentinos pusės)
Pusryčiai. Po pusryčių išvyksite į ekskursiją prie Igvasu krioklių (Argentinos pusė. Apie 7val.). Igvasa – „Didysis vanduo“ – septintas pasaulio stebuklas.  Egzotiškiausias pasaulyje paminklas sukurtas pačios gamtos, vietoje kur susitinka trys valstybės Argentina, Brazilija ir Paragvajus. Igvasu upė pradeda savo kelią atlantinėje Brazilijos pakrantėje ir teka gilyn į žemyną 1320 km. Upės plotis siekia 4 km. 275 atskiri kriokliai krenta iš didingo aukščio ir pats įspūdingiausias „Velnio gerklė“ susidedantis iš 14 atskirų 100m pločio srovių krenta į patį dugną esantį 82 metrais žemiau. Specialiu tilteliu galėsite prieiti prie pat šio krioklio.
1) Pageidaujantys sustiprinti įspūdį gali rinktis turą **„Didysis nuotykis“ (apie 1 val.) ir pripučiama valtimi praplaukti po kriokliais. Atgal grįšite sunkvežimiais keliu, einančiu per džiungles, kur galėsite pamatyti, išgirsti ir pajusti tikrą džiunglių gyvenimą. Šie įspūdžiai nepaliks jūsų niekada.
2) Pageidaujantiems turas **„Raftingas Igvasu upe“ (apie 2 val.)
Poilsis prie baseino. Laisvas laikas. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.
8 diena: Igvasu kriokliai – Puerto Madrinas
Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą ir skrydis į Puerto Madriną (per Buenos Airės). Atvykus jus pasitiks ir padės įsikurti viešbutyje. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.
9 diena: Puerto Madrinas
Pusryčiai. Išvyksite į apžvalginę ekskursiją po ekologinį draustinį Valdeso pusiasalyje. Valdeso pusiasalis yra Čiubuto provincijoje, į šiaurės rytus nuo Puerto Madrino, išsikišęs į Atlanto vandenyną, siaura  Amegino sąsmauka jungiasi su žemynu. Pusiasalyje yra keletas druskingų ežerų, iš kurių viename yra viena žemiausių Pietų Amerikos vietų -40 m žemiau jūros lygio. Visa teritorija – gamtos rezervatas. 1999 m. Valdeso pusiasalis įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Pakrantėse yra jūrų žinduolių, pvz., žieduotųjų ruonių, jūros dramblių gulyklos. Pusiasalis nuo jūros atitvėręs Naująją įlanką, kurioje galima sutikti ūsuotujų banginių. Taip pat pakrantėse lankosi orkos. Pageidaujantiems **išvyka į Argentinos jūrą stebėti banginių. Sugrįšite į viešbutį. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.
10 diena. Puerto Madrinas – Buenos Airės
Pusryčiai. Šį kartą vyksite į Punta Tombo, kur gyvena didžiausia Pietų Amerikoje Magelano pingvinų kolonija. Šioje kolonijoje, prilkausomai nuo sezono, gyvena iki 40 tūkst. pingvinų. Pakrantė nusėta olomis, kuriose pingvinai deda kiaušinius ir peri savo mažylius. Netoli Punta Tomba taip pat įmanoma pamatyti ir kitų pakrantės paukščių – žuvėdrų, kormoranų, ančių ir kt. Pageidaujantiems **išvyka į Argentinos jūrą stebėti delfinų. Pervežimas į oro uostą ir skrydis į Buenos Airės. Atvykus jus pasitiks ir padės įsikurti viešbutyje. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.
11 diena. Skrydis į Lietuvą.
Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą. Skrydis į Lietuvą.
12 diena. Atvykimas į Lietuvą
Persėdimas Europos/Azijos mieste. Atvykimas į Lietuvą.

Garantuotas išvykimas jūsų pasirinktomis datomis

Kelionės kaina: nuo 3177 EUR

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą,
• 9 nakvynės 4*/5* viešbučiuose su pusryčiais,
• maitinimas nurodytas programoje,
• visos ekskursijos nurodytos programoje,
• įėjimo bilietai į Igvasu Nacionalinį parką,
• įėjimo bilietai į Valdeso parką,
• įėjimo bilietai į Punta Tombo parką,
• rusakalbio kelionės vadovo paslaugos turo metu, išskyrus Puerto Madriną,
• anglakalbio kelionės vadovo paslaugos Puerto Madrine.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• tarptautinio skrydžio bilietai (nuo 768 EUR),
• vietinių skrydžių bilietai Buenos Aires – Igvasu – Puerto Madrinas - Buenos Aires (nuo 405 EUR),
• papildomos ekskursijos pasirinktinai pažymėtos **,
• maitinimas nenurodytas programoje,
• medicininių išlaidų draudimas kelionės metu,
• arbatpinigiai, gėrimai, papildomos paslaugos, asmeninės išlaidos.

 

Pastabos:
• kaina nurodyta 1 asm. gyvenant dviviečiame kambaryje,
• papildomos ekskursijos – kaina pagal užklausimą,
• informacija apie skiepus http://www.saugikelione.lt/.

 

Svarbu:
• keičiantis lėktuvo bilietų ir paslaugų kainoms bei valiutų kursui, kelionės kaina gali keistis,
• aviabilietai negrąžinami ir nekeičiami, pinigai už juos negrąžinami,
• lankomų objektų eiliškumas ir laikas gali keistis

 


Informuojame, kad Vilniaus oro uostas bus uždarytas nuo 2017.07.14 iki 2017.08.18 dienos, tad šiuo laikotarpiu skrydžiai bus vykdomi iš / į kitų oro uostų. 

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina