Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Anglija 8d.

 • Pamatykite centrinės Anglijos perliuką – Oksfordą.
 • Paklaidžiokite po V.Šekspyro gimtinę – Stratfordą prie Eivono.
 • Aplankykite magišką, sunkiai paaiškinamos kilmės mistinį Stounhendžą.
 • Kol gyvena Taueryje varnai, tol laimingai gyvuos Didžioji Britanija.
 • Lėktuvo bilietai Vilnius/Kaunas – Londonas – Vilnius/Kaunas,
 • 1 × mažas rankinis krepšys lėktuvo salone (40 x 30 x 20 cm) (pagal aviakompanijos taisykles),
 • kelionė autobusu,
 • 7 nakvynės viešbučiuose dviviečiuose/dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose su pusryčiais,
 • kelionės vadovo, vykstančio iš Lietuvos, paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), pirmenybinis įlaipinimas ir 10 kg svorio bagažas (55 x 40 x 23 cm) – kaina nuo 34 EUR asmeniui (pirmyn-atgal), standartinė vieta lėktuve (sedėti kartu) – kaina nuo 26 Eur asmeniui (pirmyn-atgal), papildomo registruoto bagažo mokestis (teirautis agentūroje), bilietai į mokamus objektus, ausinukų nuoma, vietinių gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.
 • Priemoka už vienvietį nuo 319 EUR.
 • * MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~150 GBP.
 • ** Snoudonijos traukinukas ~ 35 Eur. Užsisakyti ir apmokėti kelionės rezervavimo (sutarties sudarymo) metu, savo agentūroje (keičiantis valiutų kursui, kaina gali kisti).

1 diena

Skrydis Vilnius/Kaunas – Londonas. Pažintis su *Londonu – vienu gražiausių ir didingiausių pasaulio miestų, Jungtinės karalystės sostine. Ekskursija po miestą pėsčiomis ir autobusu. Viktorijos laikų inžinerijos stebuklas – Tauerio tiltas. *Tauerio tvirtovė – viena iš labiausiai turistų lankomų vietų, buvusi karališkaisiais rūmais, kalėjimu, mirties bausmių vykdymo vieta, ginklų arsenalu, karūnos brangenybių saugykla. Šv. Pauliaus katedra – sero Kristoferio Reno baroko architektūros šedevras. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Kelionė į Oksfordą. Ekskursija po universitetinį miestą, kurios metu apžiūrėsite *Kerfaks bokštą, į kurį pakilus atsiveria puiki miesto panorama, garsų Magdalenos Koledžą su varpine - miesto simboliu, Mertono Koledžą, įkurtą 1264m. Aplankysite Šv. Mergelės Marijos bažnyčią, Šv. Trejybės koledžą. Kelionę tęsite į *Blenheimo rūmus – Marlboro hercogo rezidenciją. Tai vieni iš prabangiausių šalies rūmų, Anglijos karalių pavydo objektas. Rūmus supa puikus parkas, kurį per metus aplanko tūkstančiai turistų. Dalį pastato iki šių dienų užima vienuoliktojo Marlboro Hercogo šeima. Šiuose rūmuose gimė garsus britų politikas Vinstonas Čerčilis.  Apžiūrėsite rūmų menes, garsiam anglų politikui skirtą parodą, pasivaikščiosite po rūmus supantį parką.  Išvykimas į V.Šekspyro gimtinę Stratfordą prie Eivono. Ekskursija po vietas, susijusias su Šekspyro gyvenimu: *Šekspyro gimtasis namas, Karališkasis Šekspyro teatras; esant galimybei aplankysite – *Šv. Trejybės bažnyčią – Šekspyro amžinojo poilsio vietą. Kelionę tęsite per Angliją link Jorko. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Kelionė į *Jorką – Jorkšyro grafystės centrą įkurtą II m.e.a. Viduramžiais Jorkas, buvo antras miestas Anglijoje, po Londono. Pažintis su senuoju miestu: viduramžiški pastatai, didinga Jorko *katedra, besididžiuojanti vitražiniais langais, vaizduojančiais pasaulio sutvėrimą ir Apokalipsės scenas, archivyskupo rezidencija, senovinė Šembls gatvelė su tradiciniais fachverkiniais namais. Išvykimas į *Liverpulį. Vos išgirdę miesto pavadinimą, prisimename legendinę britų pop roko grupę „The Beatles“. Būtent iš šio miesto buvo pradėta vykdyti indie muzikos invazija. Lankysite: *“Bitlų istorijos” muziejų, kuriame dėmesį pritraukia grupės istorija, negirdėti faktai bei originalūs eksponatai. Sustojimas Metju gatvėje, šalia Kaverna klubo, kur prasidėjo Bitlų grupės karjera. Apžiūrėsite Liverpulio rotušę, Šv. Jurgio panteoną, *katedrą.  Kelionė į Česterį. Ypatinga architektūra (fachverkas), miesto siena, Rows (parduotuvių gatvė) iki šiol žavi turistus. Nakvynė viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. Kelionė po Didžiosios Britanijos aruodą – Velsą. Uolėti kalnai, giliai pasislėpę smaragdo žalumo slėniai ir bekraščiai jūros peizažai užburia ir įkvepia.  Atvykimas į Konvai, kurio *pilis ir miesto sienos yra didžiausia, stipriausia ir geriausiai išsilaikiusi tvirtovė šiaurės Velse. Išvykimas į Karnarvoną – senovinį miestą – tvirtovę prie Meino įlankos, Velso iškilmių sostinę. Pasivakščiosite po senamiestį, apžiūrėsite *Karnarvono pilį. Kelionė per Snoudonijos nacionalinį parką – vieną gražiausių ir įspūdingiausių kraštovaizdžių šalyje. Esant galimybei, keliausite Snowdonia *traukinuku gėrėdamiesi puikiu kraštovaizdžiu, tarpukalnių ežerėliais, slėniais ir miškais, neaukštomis, tačiau įspūdingomis kalnų viršūnėmis. Pakilsite į Snoudono kalną nuo kurio atsiveria nuostabus apylinkių vaizdas. Pasak legendos, Snoudono kalno viršūnėje miega Apvaliojo stalo riteriai. Išvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

5 diena

Pusryčiai. Kelionė į *Bath miestelį (UNESCO kultūros paveldas), įdomų savo architektūra, romėnų pirtimis, bažnyčia, kurioje iškilę „žvaigždiniai“ skliautai. Kelionė į Glastonburį -  vadinamą stebuklingiausia vieta Anglijoje, čia susitiksite su senųjų  legendų veikėjais:  karaliumi Artūru ir jo Apvaliojo stalo riteriais, su burtininku Merlinu ir fėja Morgana. Vienas iš žymiausių objektų - *Glastonberio Abatija. Pasak legendos, pirmąją bažnyčią abatijos vietoje  įkūrė Josifas Arimafejietis Ia. Sakoma, kad jis į Britanijos salas atvežė garsiąją Gralio Taurę. Legenda taip pat byloja, kad Šventasis Gralis saugomas pilyje ant Toro kalno. Stebuklingąjį karaliaus Artūro kardą Eskaliburą primena kalną supančio ežero legenda. Kelionę tęsite į Ekseterį  – nedidelį miestelį, nutolusį nuo megapolių triukšmo ir laikomą vienu gražiausių Anglijoje. Didingas XIIIa. Katedros pastatas atskleis savo vaiduoklių paslaptis. Ekseterio universitetas – viena labiausiai mėgiamų mokymo įstaigų Jungtinėje Karalystėje. Miestas yra judrus kultūros centras, su kinoteatrais, teatrais, puikiomis  parduotuvėmis. Nakvynė viešbutyje.

6 diena

Pusryčiai. Išvykimas į Boscastle -  žavingą kaimelį su vaizdingais kotedžais, ant Keltų jūros kranto. Jus svetingai pasitiks kavinukės, restoranai, užeigos. Kelias nuo jūros jus atves prie žalumoje pasislėpusių cerkvių, kur sužinosite apie slaptą ryšį  tarp rašytojo Tomo Charbi ir Šiaurės Kornvalio. Rami prieplauka, kur tvyro patriarchalinės Anglijos dvasia, prisotinta viduramžių istorijos. Kelionė į Tintangelį -  šiaurinėje Kornvalio pakrantėje įsikūrusį miestelį, garsų legendomis apie karalių Artūrą ir jo Apvaliojo Stalo riterius. Ant stataus šlaito stūkso gimtoji XIII a. karaliaus Artūro *pilis, iš kurios burtininkas Merlinas naujagimį paslapčia išvežė. Vėliau šiose vietovėse vystėsi garsusis meilės trikampis tarp karaliaus Marko, jo žmonos Izoldos ir Tristano. Kasmet vaizdingus pilies griuvėsius aplanko 200 tūkstančių, legendų apie karalių Artūrą, gerbėjų. Šiuo metu pilis priklauso Kornvalio hercogams ir yra dalis istorinio Anglijos paveldo. Nakvynė viešbutyje.

7 diena

Pusryčiai. Kelionė į Stounhendžą – svarbiausią priešistorinį (2800 m.pr.Kr.) paminklą visoje Britanijoje. Jis unikalus, nes panašaus nėra visame pasaulyje. Ši *akmenų šventykla nuo neatmenamų laikų kelia pagarbią baimę kiekvienam čia apsilankančiam. Trumpas sustojimas Solsberyje, įsikūrusiame penkių upių santakoje. Apžiūrėsite Solsberio *katedrą, pastatytą XIIIa. ir turinčią aukščiausią bokšto smailę Jungtinėje karalystėje (123m). Joje saugomas vienas iš keturių išlikusių Magna Carta (1215m.) egzempliorių ir seniausias Europoje veikiantis laikrodis, valandas skaičiuojantis nuo 1386 metų. Išvykimas į Braitoną – vieną lankomiausių Anglijos kurortinių miestelių Sasekso grafystėje. Laisva popietė spalvingoje Braitono pakrantėje su vienu seniausių ir ilgiausių molų visame pasaulyje, jo ilgis siekia kiek daugiau nei puskilometrį. Esant galimybei, pageidaujantys gali apsilankyti *Karalių Rūmuose. Rūmų architektas – garsusis Džordžas Nešas – pastatė juos panašius į indų šventyklą ar maurų statinius. Juose persipynę indų, islamo bei kinietiško stiliaus elementai, iš kurių nė vienas nėra vyraujantis. Tviskantys balti kupolai, minaretai, stačiakampiais ornamentais išpuošti balkonai ir arkados bei kreminės spalvos sienos iš pirmo žvilgsnio primena rytietiško spektaklio dekoraciją. Išvykimas į Londoną. Nakvynė viešbutyje.

8 diena

Pusryčiai. Apžvalginės ekskursijos po *Londoną pėsčiomis ir autobusu tęsinys: Didysis Benas – Parlamento rūmų laikrodis, Londono simbolis; *Vestminsterio abatija – Anglijos karalių karūnavimo ir laidojimo vieta, žymių Anglijos žmonių ir poetų panteonas. D.Britanijos karalienės rezidencija – Bekingemo rūmai, St.Džeimso parkas. Didžiausia ir populiariausia mieste Trafalgaro aikštė. Laisvas laikas, kurio metu siūlome aplankyti (pasirinktinai) Nacionalinę Paveikslų galeriją, Tate galeriją, Britų muziejų, *Madam Tiuso muziejų. Vakare pervežimas į oro uostą. Skrydis Londonas – Vilnius/Kaunas.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina