Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Aktyvus poilsis Lenkijos Tatruose (Zakopanė) 4d.

 • Mėgaukitės Tatrų kalnų ramybe Lenkijos žiemos sostinėje - Zakopanėje.
 • Pažvelkite iš paukščio skrydžio į Penkių ežerų slėnį, pasivaikščiokite aplink Marskoje Oko ežerą, įkvėpkite tyro ir gaivaus kalnų oro.
 • Nuplaukite dienos nuovargį terminiuose baseinuose.
 • Pažvelkite į stulbinantį Aukštųjų Tatrų viršūnių grožį nuo Kasprovo viršūnės.
 • Kelionė autobusu,
 • 3 nakvynės viešbutyje su pusryčiais dviviečiuose/ dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia),kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma, miestų turistiniai mokesčiai, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, bilietai į mokamus objektus.
 • Priemoka už vienvietį kambarį nuo 79 Eur.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 60EUR (~265 PLN).

 

1 diena

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją su trumpais sustojimais poilsiui. Vakare atvykimas į Zakopanę – miestelį, įsikūrusį gražioje ir jaukioje Tatrų kalnų masyvo papėdėje, turistų „atrastą“ jau XIXa. Zakopanės populiarumą lėmė sentimentai vietinių gyventojų kultūrai bei žavėjimasis gamta. Pasivaikščiojimas kurorte: populiariausia miestelio gatvė – Krupuvki, seniausia miestelio gatvė – Kocelnia. Čia pajusite tikrą spalvingų vietinių gyventojų folklorinę (Podhalės) kultūrą, tradicijas. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Visos dienos išvyka į Tatrų nacionalinį parką*. Atvykus į Bialka upės slėnį, pradėsite žygį po kalnus. Keliausite link Penkių ežerų slėnio. Grožėsitės tankiais, tyliais kalnų miškais, stačiais Tatrų šlaitais kopiančiais į viršų; putojančiais kalnų upokšniais, kaip kilimais plytinčiomis alpinėmis kalnų pievomis, kuriose pavasarį ir vasarą prasiskleidžia daugybė margaspalvių gėlių. Penkių ežerų slėnyje, esančiame 1672m aukštyje, prieš akis atsivers skaidrus kaip stiklas, raibuliuojantis sodriai mėlyna ar žalia spalva ežerų vanduo. Trumpas poilsis kalnų apsuptyje. Tęsite žygį link gražiausio ir garsiausio Lenkijos kalnų ežero – Morskoje Oko (Jūros akis), esančio 1395m aukštyje, iš visų pusių apsupto kalnais. Jus sužavės prieš akis atsiveriantis ne kartą lenkų poetų apdainuotas kalnų ežero kraštovaizdis ir didinga ramybė. Laisvas laikas prie ežero poilsiui, pietums, lengvam pasivaikščiojimui. Kelionė į Bukoviną. Maudynės terminiuose baseinuose*, kurių karštosios gydomosios versmės trykšta iš 2400 m gylio. Grįžimas į Zakopanę. Vakarą siūlome praleisti etnografinio stiliaus užeigoje*, kur tautiškai apsirėdę kalniečiai groja Zakopanės, slovakų ir vengrų melodijas. Čia galėsite paragauti garsiosios kalniečių „kvacnicos“ ar šio krašto tradicinės „grybienės“, pasivaišinti „ugnine arbata“. Traškančio židinio liepsnos skleidžiama šiluma, malonus medžio kvapas, temperamentingos kalniečių melodijos suteiks laisvumo ir atsipalaidavimo jausmą. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Tęsite pažintį su Tatrų nacionaliniu parku*. Keltuvu kelsitės į Kasprovo* viršūnę (1987m), vieną vaizdingiausių kalnų viršūnių Zakopanės apylinkėse, kur pradėsite žygį po kalnus (nepageidaujantys žygio gali pasilikti Zakopanėje, keltuvu pasikelti į Gubaluvka kalną). Nuo Kasprovo viršūnės keliausite kalnų ketera, kuria eina Lenkijos – Slovakijos siena, iki Svinicka Przelecz apžvalgos aikštelės, esančios 2051m aukštyje. Akis džiugins atsiveriantis vaizdas į žavingą atšiaurų ir dramatišką kalnų kraštovaizdį su boluojančiomis viršukalnėmis. Žygį tęsite leisdamiesi į Gasienicova slėnį palei mažus kalnų ežerėlius, per uolas čiurlenančius upelius, šalia garmančių krioklių. Kalnų šlaitais nusileisite iki Murovaniec kalnų trobelės, kur atokvėpio valandėlę galėsite išgerti žolelių arbatos, paragauti burnoje tirpstančio obuolių pyrago ar kalniečių gaminamo sūrio. Pasigėrėję kalnų milžinų karalyste grįšite į Zakopanę. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vakare grįžimas į Lietuvą.

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 1800 km.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina