Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Atsiliepimas apie kelionę į Varšuvą, Lenkiją

Slidinėjimas Italijos Alpėse

Italija laikoma viena geriausių slidinėjimo vietų ne tik Europoje, bet ir pasaulyje. Vienas populiariausių slidinėjimo regionų Italijoje - Dolomitinės Alpės. Šis regionas ir daugybė čia įsikūrusių kurortų tiks ir profesionalams, ir pradedantiesiems. Trasos puikiai prižiūrimos, nepriekaištingai sureguliuota įvairiausių keltuvų sistema. Slidinėjimo kurortai vieni nuo kitų skiriasi kainomis, poilsiautojų kontingentu, infrastruktūra.

Slidinėjimas Andoroje

Andora yra viena iš mažiausių valstybių pasaulyje įsikūrusi Pirėnų kalnuose, tačiau puiki vieta slidinėjimui. Puikiai įrengti slidinėjimo kurortai, trasos ir keltuvai. Galioja bemuitė sistema, galima pigiai apsipirkti. Slidininkams čia yra įrengta 230 km trasų, nuo pačių lengviausių pradedantiesiems iki stačių nusileidimų. Puiki infrastuktūra, jaukūs viešbučiai,nuostabus kraštovaizdis – tai ir traukia slidininkus į Andorą.

Kelionė į Latviją. Daugpilis – Marko Rotko meno centras

Kelionė į Daugpilį neatrodė labai daug žadanti, nes šį miestą prisiminiau tik iš sovietinių laikų, kai uteniškiai tėvai važiuodavo latviškų prekių. Intrigavo tik galimybė pamatyti vieno iš garsiausių 20 a. šiuolaikinių dailininkų Marko Rotko paveislus (nors ir apie paties dailininko asmenybę žinojau nedaug).

Vilnius-Pažaislis–Kaunas

Vis dažniau keliaujame po pasaulį, nesvarbu esame jauni ar seni, mėgstame aktyvias atostogas ar pasyvų poilsį paplūdimyje. Šių dienų turizmo pramonė gali pasiūlyti įvairaus pobūdžio keliones. Bet ar gerai pažįstame savo kraštą? Ach, kartais pamirštame kokia graži mūsų Lietuva...Kiek įdomybių čia galime rasti.